Co można zwiedzić w Kołobrzegu ?

Co można zwiedzić w Kołobrzegu ?

Z których atrakcji dla szkół w Kołobrzegu można korzystać? Oczywiście zależy mi na czymś innym niż kino, a nawet teatr?

AlllB

Posty: 7

 
Nie tyle dumny, co zapraszać wszystkich. Moje dzieci ciągną mnie znowu do tego muzeum w Kołobrzegu i nie da się im odmówić. Będę musiała znowu się tam wybrać, będziemy też w Poznaniu, tam też jest podobne muzeum.

Fajae

Posty: 22

 
Oczom nie wierzyłam, a dzieci były pod wielkim wrażeniem, ścian, podłogi, postaci hologramowych, zapachów. To niesamowite muzeum, Kołobrzeg winien być dumny z takiego projektu.

codePerformance

Posty: 13

 
Jak chcecie podejść poważnie do zwiedzania Kołobrzegu to polecam to muzeum http://muzeum6d.pl. Projekt jest w 3D, można doznać tu naprawdę super wrażeń – mgła, wiatr, mewy, zapach jabłuszek, dla dzieciaków przednia atrakcja.

codePerformance

Posty: 6

 
Komu jak komu, ale wypad do muzeum w Kołobrzegu tego 6D spodobał się najniezwyklej moim maluchom. Nic tu nie można zarzucić temu miejscu. Wrażeń pełna fura i oczywiście oryginalne przedstawienie tematu na miarę naszych czasów.

1eustachy4

Posty: 10

 
Słyszałem właśnie, że całkiem całkiem są te rejsy w Kołobrzegu, a w samym muzeum spora dawka adrenaliny:) Zapowiada się spoko, ale i tak czas dzieli mnie do odwiedzin tego miasta. Mam plany dopiero na lato, wcześniej za zimno, a tak to można więcej skorzystać. Super miejsce, które muszę odwiedzić z rodzinką.

Annna1

Posty: 23

 
Bardzo fajne miejsce na wspólny rodzinny wypad. To muzeum dla dzieci w Kołobrzegu gdzie dorośli też mogą super się bawić. Polecam bardzo bardzo bardzo:)

czesiuuiu87

Posty: 9

 
Wchodzisz do tego muzeum w Kołobrzegu i zaczyna Ci się wydawać po chwili, że wszystko jest tu prawdziwe, jakbyś przeniósł się w czasie. Mnie się takie rzeczy bardzo podobają. Odwiedziłem też Poznań, bo tam jest coś podobnego:) Świetne rzeczy. Gratulacje dla pomysłodawców.

Wacław

Posty: 6

 
U nas też podobnie:) Jako atrakcja dla dzieci w Kołobrzegu to ekstra miejsce. Legendy o rybakach są tu przekazane dzieciom w bardzo oryginalny sposób, mogą dotykać eksponaty, a nawet poczuć wiatr we włosach. Trójwymiarowe muzeum jest na poziomie.

dziubbek56

Posty: 16

 
Mnie też się podobało, choć poszłam tam jako opiekunka do dzieciaków. Jeśli chodzi o atrakcje dla szkół w Kołobrzegu to chyba jeden z lepszych pomysłów. Dzieci mogą się tu wiele dowiedzieć, nie jest to zwykłe muzeum, całkiem inne od wszystkich pełne niespodzianek i wrażeń zmysłowych, które najbardziej się podobają.

borek149

Posty: 9