zespół na wesele, znajdę on-line?

zespół na wesele, znajdę on-line?

Hejka. Kto zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji, jeśli chodzi o torty weselne? Istotne znaczenie odgrywa w moim wypadku atrakcyjna cena tortu, ponieważ mamy ograniczony budżet przeznaczony na ten cel.

dermuster

Posty: 7

 
Namiary na firmę, w której zamówiłem dekoracje na wesele odszukałem w tym miejscu: https://www.gdziewesele.pl/oprawa. Uważam, że również Wy powinniście odszukać dekoracje, jakie sprostają Waszym oczekiwaniom. Również nie należę do mało wymagających klientów.

Vickson

Posty: 24

 
Muszę przyznać się, że sami tworzyliśmy dekoracje na wesele, dzięki czemu udało się nam zaoszczędzić dość znaczącą kwotę. Moim zdaniem błędem jest wydawanie na ten cel irracjonalnie wysokich kwot. Myślę, iż się ze mną zgodzicie. Szkoda pieniędzy...

MaszPlus34

Posty: 11

 
W praktycznie każdym mieście działa co najmniej jedna cukiernia, która tworzy torty weselne. Wiadomo, że ich ceny będą uzależnione przede wszystkim od rozmiarów tortu, a więc ilości zaproszonych gości.

Kobitka22

Posty: 8

 
W naszym wypadku DJ na wesele zainkasował kwotę zaledwie 2500 złotych. Uważam, że to bardzo rozsądne wynagrodzenie, ponieważ profesjonalny zespół potrafiłby kosztować dwu lub nawet trzykrotnie więcej. Przynajmniej tyle zapłacili za usługi pewnego zespołu moi znajomi, którzy niedawno brali ślub.

Penio

Posty: 10

 
Musicie zarezerwować co najmniej kilkaset zł, jeżeli przedmiot Waszego zainteresowania stanowi wynajem auta do wesela. Wiadomo, iż ostateczny koszt jest uzależniony przede wszystkim od modelu pojazdu. Niektóre potrafią być kilkukrotnie droższe.

alek5555

Posty: 18

 
Wiadomo, że w jednej z pobliskich cukierni należy zamawiać torty weselne. My zmuszeni byliśmy zapłacić blisko 500 zł za tort, aczkolwiek niesłychanie wiele zależy od tego, na ile ludzi organizujecie przyjęcie weselne.

Warszawiak

Posty: 7

 
Za wynajem auta do ślubu zapłaciłem 1500 pln. Cena jest dość wysoka przede wszystkim ze względu na fakt, iż zdecydowaliśmy się na nieco bardziej ekskluzywny model auta, o którym marzyliśmy od dłuższego czasu. Zdecydowanie było należałoby :)))

Oct714

Posty: 15

 
Staraliśmy się zminimalizować wydatki na ozdoby na wesele. Wszystko ze względu na fakt, iż poszczególne firmy oczekiwały za takowe irracjonalnie wysokich sum. Ostatecznie podjęliśmy decyzję, aby większa część dekoracji wykonać we własnym zakresie :-)

Mariusz

Posty: 11

 
Za zorganizowanie naszego przyjęcia odpowiedzialny był konsultant ślubny, który sprostał naszym oczekiwaniom w stu procentach. Przyznam szczerze, iż zastanawiałem się, jak to będzie, bowiem nie odszukaliśmy zbyt dużo rekomendacji na temat konkretnego przedstawiciela tej profesji. Pozdrawiam serdecznie.

Adma567

Posty: 16