normobaria, proszę o pomoc

normobaria, proszę o pomoc

Potrzebna jest mi regeneracja organizmu. Chciałabym skorzystać z komory normobarycznej. Czy wiecie może gdzie wykonują sesję w takiej komorze i ile to mniej więcej kosztuje?

transerwis

Posty: 1

 
Cześć, mnie na dotlenienie komórek pomaga komora normobaryczna. Wykonane miałem kilka sesji i czuje się o wiele lepiej. Warto spróbować, jeśli doskwierają Ci jakieś problemy zdrowotne lub chcesz wzmocnić organizm. Ja korzystam z tej normobarii https://normobaria.net.pl.

mateo29

Posty: 4

 
Powiem Ci, iż ja również korzystam z tlenoterapii. Poleciła mi ją koleżanka i jestem bardzo zadowolona z efektów. Byłam już na paru sesjach i widzę poprawę w własnej kondycji. Zmagam się z różnymi schorzeniami psychicznymi i fizycznymi. Komora jest dla mnie bardzo polecana.

Trener

Posty: 7

 
Komora normobaryczna może pomóc Ci wspomóc leczenie różnych chorób, czy urazów. Ja również miałem trochę problemów zdrowotnych i kolega polecił mi właśnie taką komorę. Po kilku sesjach nie mogłem uwierzyć, że tak mi to pomogło.

x_0czes

Posty: 11

 
Komora normobaryczna może pomóc Ci wspomóc leczenie przeróżnych chorób, czy urazów. Ja również miałem trochę problemów zdrowotnych i kolega polecił mi właśnie taką komorę. Po paru sesjach nie mogłem uwierzyć, że tak mi to pomogło.

cfaniok6

Posty: 13

 
Witam, jeśli jest Ci potrzebna regeneracja organizmu to mogę polecić Ci tlenoterapię w komorze normobarycznej. Sama z takiej korzystam i bardzo mi pomaga, w poprawie wydajności organizmu.

Lamey

Posty: 6

 
Cześć, powiem Ci, iż słyszałem o normobaria same pozytywne opinie. Jednak nigdy nie korzystałem z takiej komory. Może ktoś inny wypowie się konkretnie na ten temat.

kombo87

Posty: 13

 
Tlenoterapia polecana jest prawie dla wszystkich ludzi. Jednak warto pamiętać, aby dowiedzieć się, jakie są przeciwwskazania. Wiem tylko, że z tlenoterapii mogą korzystać nawet drobne dzieci.

namok

Posty: 10