Zestaw Arduino

Zestaw Arduino

Cześć. Jaki sklep Arduino moglibyście polecić z własnego doświadczenia? Zależy mi na szybkiej wysyłce.

Dziadek

Posty: 11

 
Sam w przeszłości kupowałem zestaw Arduino, który kosztował mnie zaledwie 150 zł.

Składał się on z niesamowicie olbrzymiej liczby elementów, które postanowiłem wykorzystać na etapie nauki. Nie żałuję, albowiem odkryłem niezwykle ciekawe rzeczy i zmieniłem nawet nieco zawód.

snake7

Posty: 21

 
Żadnym zaskoczeniem nie był dla mnie fakt, że najpopularniejszym modułem jest Adruino UNO. Sam wybierałem go w przeszłości, gdy dopiero raczkowałem w tym temacie. Teraz posiadam nieco większe doświadczenie, więc z chęcią podzielę się swoją wiedzą na forum :)

FOTOhihi

Posty: 24

 
Niedawno stanąłem przed koniecznością wyboru wyświetlacza Arduino LCD. Przyznam szczerze, że zaskoczyłem się dość sporą ilością produktów. Mogłem dokonać wyboru zarówno koloru podświetlenia wyświetlacza, a także koloru, w którym wyświetlane będą cyfry.

Wyraźnie rosną możliwości wyboru, jeśli chodzi o środowisko programistyczne Arduino :)

Zeetttt2

Posty: 21

 
Gdy w rachubę wchodzi oprogramowanie to nie sposób przejść obojętnie wobec Arduino IDE, którego umiejętna obsługa i kształcenie się w zakresie pisania kodu jest w stanie sprawić, iż będziemy potrafili stworzyć kod na mikrokontrolery jednoukładowe. Bogata baza przykładów tylko sprzyja rozwojowi umiejętności.

TakiMyczek

Posty: 25

 
Szukając wyświetlacza Arduino LCD trafiłem na ofertę tego sklepu internetowego: http://abc-rc.pl/Arduino.

Nigdy wcześniej nie miałem z nim do czynienia, ale postanowiłem skorzystać z zakupu i nie zawiodłem się. Byłem bardzo zaskoczony faktem, iż mieli najlepsze ceny w Internecie, a jednocześnie zagwarantowali mi satysfakcjonująco krótki czas dostarczenia przesyłki.

Nikuś23

Posty: 12

 
Dla mnie absolutnym numerem jeden jest moduł z mikrokontrolerem AVR ATmega328, czyli Arduino UNO. Odpowiada mi ilość jego wejść oraz wyjść cyfrowych, liczba kanałów PWM, obecność wejść analogowych. Ponadto zaletą są także rozmaite interfejsy komunikacyjne i cena, która nie przekracza 100 zł.

Malinka Moja

Posty: 24

 
Wybór Arduino LCD, który sprostałby moim oczekiwaniom trwał stosunkowo krótko. Wystarczyły dwa dni porównania poszczególnych propozycji, abym dokonał produktu, który jest adekwatny do moich potrzeb. W razie czego mogę podpowiedzieć także Wam.

elemen_th

Posty: 28

 
Z mojej perspektywy Arduino IDE to jedno z lepszych środowisk programistycznych, dzięki któremu istnieje szansa pisania własnych kodów na mikrokontrolery. Stworzenie własnego projektu nie jest zbyt trudne. Mogę pochwalić środowisko za fakt, iż dostępnych jest bardzo wiele dodatków, a bogata dokumentacja pomaga w nauce.

dobruś00

Posty: 11

 
Dzięki Wam zdobyłem informacje, że Arduino mega będzie dla mnie perfekcyjną propozycja, której nabycie już w sumie zrealizowałem (złożyłem zamówienie). Wydaje mi się, że na tym forum dyskusyjnym dużo praktycznych porad mogą pozyskać początkujący.

Dzięki za Wasze rady, bo na pewno ułatwiły mi początek przygody z Arduino.

mario72k

Posty: 6