Czy mieliście do czynienia ze śluzem ślimaka

Czy mieliście do czynienia ze śluzem ślimaka

Czy kosmetyki ze śluzem ślimaka się u was sprawdzają i czy stosujecie na skórę, czy jeszcze jakoś inaczej?

Niciuśś98

Posty: 1

 
Tak, mam pozytywne doświadczenia z tym sklepem internetowym i robią dobrą robotę w promocji tworzenia własnych preparatów. Masz mnóstwo rzeczy do produkcji własnych kosmetyków, albo właśnie takie pożyteczne gotowce. Bardzo mi się podoba.

dzastinn

Posty: 10

 
Podobno na niektórych hodowlach ślimaków to odkryli, że śluz właśnie działa na skórę, dość przypadkowo. Ciekawa sprawa, bo natura właściwie rozwiązuje wszystkie problemy człowieka.

Sebo

Posty: 19

 
Właśnie warto podkreślić, że nawet blizny po trądziku potrafi wyeliminować w 70-90% u niektórych. Praktycznie nic nie widać. Medycyna estetyczna się pozytywnie wypowiada o zabiegach z udziałem śluzu ślimaka.

Miki

Posty: 2

 
Robiłam sobie kiedyś odświeżający zabieg u kosmetyczki mobilnej właśnie kosmetykiem ze śluzu ślimaka i później już zaczęłam regularnie w domowym SPA stosować. Z tego katalogu https://e-naturalne.pl/pl/c/Seria-Snail-slimak/158, a co ciekawe leczy doskonale stany zapalne, jakieś większe podrażnienia. Jak coś wycisnę to też sobie pokrywam i już na rano praktycznie nic nie widać. Śluz Ci praktycznie wszystko wyczyści ze skóry. Najważniejsza zaleta moim zdaniem.

czesteruś34

Posty: 11

 
W Japonii dość popularny składnik, a wiadomo, jak pięknie Japonki wyglądają praktycznie w każdym wieku. Tam właśnie takie rzeczy zdobywają największy szacunek w kosmetologii. U nad dopiero to dochodzi.

Rafałek34

Posty: 10

 
To można powiedzieć azjatycki pomysł na pielęgnację skóry, ale też wiele kultur starożytnych śluzem ze ślimaka się leczyło. Doceniam, że bezpiecznie pozyskują dla ślimaków. Dość ciekawa sprawa i nie wiedziałam, że tyle funkcji prozdrowotnych posiada.

danewe

Posty: 6

 
Na blizny pomaga. Właśnie taką terapię przeszłam. Trochę to trwało, ale to jedyny kosmetyk, do którego regularnie wracam i tak samo dobrze działa, więc coś jest nar rzeczy.

Gumis

Posty: 16

 
Bardzo ciekawy wątek, a kosmetyki ze śluzem ślimaka według mnie najlepiej nawet pachną z większości spotykanych na rynku.

dubuś_90

Posty: 12