blaty, poszukuję!

blaty, poszukuję!

Chcę zamówić płyty meblowe na wymiar. Jeśli znajcie jakąś firmę, która się na tym zna to dajcie mi do nich jakieś namiary.

wieszdo87

Posty: 2

 
Kupowałem płyty meblowe MDF i jestem zadowolony. Firma wszystko docięła na podany przeze mnie wymiar. Nie pamiętam ile mnie to kosztowało, ale nie było to dużo. Na pewno jest to bardzo opłacalne, dlatego warto się z taką firmą skontaktować i uzgodnić szczegóły.

nerkuś

Posty: 2

 
Można zamówić gotowe meble, ale można też zamówić w takiej firmie wszystkie potrzebne elementy. Trochę zachodu z tym jest, ale można sporo zaoszczędzić. Oczywiście przydaje się troszkę wiedzy w tym temacie, albowiem wówczas można o wiele prościej poradzić sobie choćby z montażem takich mebli w swoim domu czy mieszkaniu.

Złoty

Posty: 4

 
Według mnie wymiana frontów meblowych to super pomysł. Meble same w sobie mam dobre, ale fronty już mają swoje lata, dlatego ich wymiana jest dobrym rozwiązaniem.

Lalka

Posty: 6

 
Warto porównać sobie różne opcje, a wtedy wiemy, co nam się najbardziej będzie opłacało. Jeśli meble są zniszczone to same fronty nic nie dają. Przerabiałem już to i ostatecznie zdecydowałem się zamówić gotowe i nowe meble. Znowu mam spokój na bardzo długi czas.

labuh

Posty: 4

 
Kupowałem meble na zamówienie w Bydgoszczy i firma wszystko niezmiernie dobrze przygotowała. Znają się na tym niezmiernie dobrze. Polecam takich fachowców, bo są w stanie dopasować meble nawet w blokach gdzie ściany zawsze są niezmiernie krzywe. Dali sobie radę.

frustert

Posty: 3

 
Przykładowe meble na wymiar z Bydgoszczy można zobaczyć w firmie http://stolplyt-bydgoszcz.pl. Mają mnóstwo projektów, dlatego każdy sobie coś dopasuje.

Kolekcjoner

Posty: 8

 
Meble może nie są tanie, ale z drugiej strony zamawia się je raz na wiele lat. Stawiamy wtedy na najwyższą, jakość bo wtedy takie meble nawet po latach wyglądają bardzo dobrze. Opłaca się do tego więcej dopłacić.

Booss23

Posty: 3

 
Nie zamawiałem poprzez ostatnie lata mebli. Kiedyś firma przyjeżdżała i wszystko mierzyła. Później tworzyli projekt, a na końcu wykonywali meble na zamówienie. Ostatnim etapem był przyjazd firmy, jaka wszystko montowała. Dla nich to nie było ciężkie, lecz sam na pewno miałbym poważne problemy żeby sobie poradzić.

Joe

Posty: 11

 
Nie pożądane byłoby kupować gotowych mebli, bo trudno je dopasować. Nie chodzi tylko o sam rozmiar, ale również o kąty ścian. Na nieszczęście mało, kiedy jest równo, a taka firma wie jak sobie z tymi kłopotami szybko poradzić.

Riko64

Posty: 7