busy do Niemiec, poszukuję

busy do Niemiec, poszukuję

Szukam firmy, która oferuje busy do Niemiec spod drzwi pod wskazany adres. Dobrze, jeśli mogłabym zabrać o jedną wielką walizkę. Niektórzy wiem, że robią bardzo duży problem i trzeba płacić.

Czarek

Posty: 1

 
Niedrogie są busy do Niemiec, więc warto spróbować. Ja jeżdżę busami z psem i nikt mi nie robi żadnych problemów. Pamiętaj tylko, aby sprawdzać wyposażenie, jakie są siedzenia, czy jest TV, a także klimatyzacja i radio.

dominikk5

Posty: 20

 
Zawsze wybieram busy do Niemiec. Jak dla mnie są to najwygodniejsze środki transportu. Autokaru nigdy nie lubiłam, niesłychanie dużo ludzi w nich zawsze jedzie i często trzeba przejechać po całym polsce, aby ich powozić.

jaserek5

Posty: 5

 
Ja również wybieram busy do Niemiec pomorskie, tylko ja jeżdżę 2 razy w roku. Nie mam jednego dobrego przewoźnika. Chociaż chciałabym mieć numer telefonu, jeśli coś macie to możecie mi też polecić.

Dooog

Posty: 2

 
Busy do Niemiec pomorskie muszą być bardzo wygodne, jeśli znalazłeś tego co potrzeba to bardzo dobrze. Warto sobie zapisywać numery do przewoźników.

Rysiek_99

Posty: 3

 
Jeśli chodzi o przewozy do Niemiec to warto zwracać uwagę na wyposażenie busa. Ja zawsze zwracam uwagę, aby fajnie przeżyć kilkugodzinną drogę.

Madzia

Posty: 6

 
Wiele jest firm na rynku, które proponują przewozy do Niemiec. Dużo z nich proponuje również przejazd ludzi ze swoimi pupilami. Jest niekiedy niezwykle istotne, kiedy na stałe mieszkamy za granicą i mamy małego pieska. Wydaję mi się, że przewoźnicy nie mają z tym żadnego problemu.

jakwaj

Posty: 18

 
Przewozy do Niemiec są w różnych cenach. Wszystko zależy od danej firmy, więc nie powiem Ci konkretnej kwoty. Warto korzystać z busów ze swojego województwa.

DVDiss

Posty: 5

 
Ja wracając z zagranicy zawsze wybieram busy do Niemiec, dlatego że są wygodne i małe. Autokarem bym chyba nie przeżyła. Jeśli chodzi o firmę to polecam Ci tę stronkę https://www.beatabus.pl. Jeżdżę z nim od pół roku i jestem bardzo zadowolona. Panowie mili i spokojni, więc wszystko na plus.

Becik45

Posty: 5

 
Busy do Niemiec są niezmiernie wygodne, dlatego nadal nie wiem, czemu boisz się nimi jeździć. Jadąc do Niemiec czy Polski zawsze zastanawiam się, czemu ludzie wybierają olbrzymie autokary. Przecież nim się jeździ dwa razy wielkiej.

Michałek

Posty: 11