systemy erp, opinie

systemy erp, opinie

Witam wszystkich, poszukuję strony internetowej, gdzie znajdę wszystkie potrzebne informację na temat archiwizowania dokumentów.

q-olek

Posty: 3

 
Wydaję mi się, że na forum każdy będzie polecał swój system. Jednak wejdź na różne rankingi dostawców erp i poczytaj różne opinie na temat danych firm.

Laleczka4

Posty: 18

 
Archiwizowanie danych można robić elektronicznie, ja nie mam w firmie tyle miejsca, aby trzymać wszystkie dokumenty i papiery. Część z nich mam w segregatorach, natomiast to jest niezmiernie mała ilość.

gruszk45

Posty: 11

 
Powiedzmy sobie szczerze. Dosyć prostymi krokami da się zdziałać naprawdę mnóstwo, niemniej jednak to musi być przemyślane. System też ma różne wersje każda daje inne możliwości. Zarządzanie przedsiębiorstwem nie jest prostym zadaniem.

Yuri20

Posty: 4

 
O systemach erp odszukasz wszystko na tej stronie https://kaizen.info.pl. Są tam zawarte mnóstwo informacji na temat firm, zarządzania i przeróżnych technik by poprawić inne rzeczy w firmie.

Marioleczka 

Posty: 7

 
Metoda kaizen jest systemem małych kroczków, dzięki czemu w wolnym odstępie czasu możemy dojść do sukcesu w firmie lub w życiu prywatnym.

Fanatyk

Posty: 10